Stolové mikrofóny

DM 805 B

Kvalitný stolový mikrofón s dynamickou vložkou a krátkym husacím krkon s dĺžkou 16cm. Mikrofón je určený pre mestá, obce, školy a cirkev pre vyhlasovanie oznámení. Jeho impedancia je 600ohm. Súčsťou balenia je aj molitanová krytka na hlavu mikrofónu.

cena : 44,00 €

T 621 B

Stolový kondenzátorový mikrofón na husom 45 cm krku s podstavcom a vypínačom. Napájanie z pribaleného sieťového adaptéra, alebo z 9 V batérie. Pri zapnutí a vypnutí mikrofónu tlačidlom sa ozve gong (melódia), ktorej hlasitosť sa dá regulovať alebo utlmiť trimrom zo spodu podstavca. Vypínač má tichý chod. Mikrofón je vhodný na konferenčné účely, do kostolov a do domov smútku. Impedancia mikrofónu je 600ohm.

cena : 89,00 €

GM – 4 new

Kvalitný kondenzátorový mikrofón na husom krku GM-4 bol špeciálne navrhnutý pre miesta ako sú kostoly, domy smútku, konferenčné a prednáškové sály. Dĺžka mikrofónu je 63 cm.
Konektor: XLR vidlica.
Súčasťou je molitanová krytka.
Impedancia mikrofónu je 600ohm.

cena : 44,00 €

PODSTAVEC K MIKROFÓNU ES 2

Masívny kovový statív s vypínačom a zásuvkou typu XLR pre mikrofóny s kondenzátorovou vložkou. Miesto pre vloženie dvoch batérií 1,5 V typu AA. Červený LED indikátor zapnutia.
Výstupná XLR vidlica.
Výstupné napätie pre napájanie mikrofónu: 3 V.
Vhodný pod mikrofón GM 4.

cena : 39,60 €