SERVIS & OPRAVY & REVÍZIE

Vážení zákazníci, poskytujeme odborný servis, resp. opravy & revízie kompletnej elektro-akustiky, zvukovej & svetelnej techniky & príslušenstva.

Servisujeme :

– Reproboxy & reprosústavy aktívne aj pasívne (aj starších typov TESLA, TESON, MISON, TVM, REVOSZ, RH SOUND, DAN ACOUSTIC, BS ACOUSTIC, BV AUDIO, DEXON a pod.

– Reproduktorové výhybky (aj návrh) aktívne aj pasívne 6/12/18/24 dB

– Výkonové zosilňovače (aj starších typov TESLA, TESON, SEAK, MISON, BV AUDIO, BS ACOUSTIC, Q SOUND QSA, BITTNER, BEHRINGER, OMNITRONIC, QSC, DAP, PALLADIUM a pod.)

– Mixážne pulty pre DJ-ov, kapelové mix pulty

– Mikrofóny

– Svetelná technika & efekty (aj starších typov)

– Dymostroje, snehostroje, penostroje, bublinkostroje

V prípade, ak potrebujete servis pre konkrétnu & špecifickú položku resp. zariadenie kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.

Postup servisu / opravy / revízie :

Po Vašom objednaní, resp. zaslaní a prijatí Vášho nefunkčného zariadenia do nášho servisu sa diagnostikou určí rozsah a príčína poškodenia a stanoví sa približný cenový rozpočet nákladov na opravu zariadenia o čom oboznámime zákazníka e-mailom / sms správou / telefonicky / facebook messenger.

Pokiaľ zákazník súhlasí s rozpočtom a s cenou za opravu zariadenia, za diagnostiku zariadenia sa neplatí – je zdarma. Cenový rozpočet na opravu zariadenia po diagnostike je len približný a môže sa o cca 10 – 30% navýšiť od pôvodného rozpočtu stanoveného diagnostikou Vášho opravovaného zariadenia. Je to preto lebo pri diagnostike vychádzame s hlavných nefunkčných častí poškodeného (opravovaného) zariadenia a až po kompletnom rozobratí zariadenia a vyspájkovaní a premeraní každej súčiastky zitíme presný rozsah poškodených prvkov (súčiastok) v zariadení.

Nefunkčné zariadenie opravíme a účtujeme zákazníkovi za opravu + za vymenené náhradné diely, resp. materiál použitý pri oprave. K cene opravy sa pripočíta doprava, resp. kuriér GLS/EMS podľa možností v sume 10,00€ až 20,00€ za balík podľa hmotnosti do 10/20/30/40kg. Pokiaľ sa jedná o objemné a krehké zariadenie (ako napr. reproboxy, reproduktory) k cene dopravy si účtujeme balné vo výške 5,00€ až 10,00€ za každý balík. V tej cene je použitie nášho baliaceho sortimentu + označenie prepravovaného zariadenia symbolom „KREHKÉ“. Na vykonaný servis, resp. opravu poskytujeme záruku 3 mesiace odo dňa jeho opravy.

Diagnostika sa platí v prípade, ak samotný zákazník odmietne opravu jeho poškodeného zariadenia z akéhokoľvek dôvodu (cena, nerentabilnosť, zdĺhavosť), alebo ak si vyslovene želá len diagnostiku zariadenia. V takom prípade zákazníkovi zariadenie vrátime späť na jeho adresu nezložené v rozobratom stave čo bolo potrebné pre účel diagnostiky a bude mu účtovaný poplatok za diagnostiku podľa cenníka + náklady na prepravu, resp. kuriéra GLS/EMS podľa možností vo faktúre za poskytnuté služby.

Ak pri servise zariadenia zistíme že bol do neho urobený neodborný zásah inou osobou pred nami a Vy nám to dopredu neoznámite, máme právo si účtovať 50% príplatok za jeho servis, prípadne servis, resp. opravu odmietnuť.

Pri revízii zariadení sa uhradí poplatok – faktúra za úkon revízie a následne sa postupuje v súlade podľa typu revízie a potrebnej dokumentácie k zariadeniu na ktorom sa revízia vykoná. Po jej vykonaní sa vydá protokol o revízii s revíznou plombou (nálepkou).

Pri akýchkoľvek otázkach volajte náš servis !!!

tel.: 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18

e-mail: servis@tessound.sk