ZVUKOVÁ TECHNIKA

Ponúkame Vám v rámci našej činnosti kompletné riešenia & dodávku ozvučenia pre mestá & obce, školy a internáty, domy kultúry, hotely, motely, cirkev a pod. Samozrejmosťou je ozvučenie Vašej prevádzky, resp. reštaurácii, pizzerii, zábavného kasína, baru, pubu, šenku, klubu, disco clubu a pod.

POSKYTUJEME ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS !!!

Pri našej činnosti používame výhradne špičkové & osvedčené výkonové zosilňovače slovenského výrobcu MISON. Po 20 ročných skúsenostiach bez jedinej chyby s týmito zosilňovačmi máme zato, že sú naozaj poctivé a spĺňajú všetky zaručené parametre.

Reprosústavy a reproduktory riešime ako celky aj so zabudovaným 100V-oltovým transformátorom pre učely mestského rep. obecného rozhlasu, prípadne dvojpásmové / full-range reprosústavy, taktiež ozvučenia pre školy a organizácie, hotely a cirkev. Používame tlakové reproduktory alebo aj full-range sústavy s impedanciou podľa potreby a dopytu zákazníka a vhodnosti pre požadovaný objekt.

Pre akékoľvek informácie a poradenstvo s výberom vhodného zosilňovača pre Vás sme k dispozícii na tel. čísle 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18.