O NÁS

Z hľadiska pandemickej situácie COVID19 upozorňujeme zákazníkov na možné oneskorenie služieb v rámci činnosti TESSOUND.

Ďakujeme za pochopenie.

Vážení zákazníci, naša spoločnosť TESSOUND bola založená v roku 2015. Od času svojho vzniku (s praxou 18 rokov) sa venujeme kompletnej technicko-zábavnej činnosti v oblasti elektro-akustiky, zábavných zariadení & kompletnému ozvučeniu & osvetleniu akcií v rámci DJ & DISKO servisu všetkého druhu, taktiež aj servisu & opravám elektro-akustiky.

Ponúkame Vám taktiež kompletné odborné revízie, kontroly, prehliadky a skúšky elektrických zariadení, elektrických spotrebičov a elektrického ručného náradia podľa platnej vyhlášky č.508/2009 Z.z. a zákona č. 124/2006 Z.z.

Špeciálne ponúkame pre mestá aj obce, prípadne školy a cirkev kompletnú dodávku elektro-akustiky, resp. predaj, vývoj, montáž & servis/opravy 100V-oltovej rozhlasovej techniky pre mestký/obecný rozhlas, kostoly, domy smútku a pod. Tu si kladieme dôraz na maximálnu kvalitu použitých komponentov, ktoré prevažne zastrešujeme osvedčenými slovenskými výrobcami s vynikajúcimi technickými parametrami. Na všetky zariadenia ako aj montáž poskytujeme záručný aj pozáručný servis v 100% kvalite.

Všetko riešime podľa Vášho želania, takže pri záujme o naše služby nás kontaktujte prostredníctvom telefónných čísel 0948 / 77 47 17 , 0948 / 77 47 18 alebo na našom e-maili : servis@tessound.sk

Ďakujeme za využitie našich služieb.