Mixážne pulty

SOUNDCRAFT EFX 8

Špičkový geniálný mixážny pult značky SOUNDCRAFT, model EFX8 vyniká excelentným zvukom, širokými možnosťami nastavení a až ôsmými MONO vstupmi pre mikrofón/gytaru, taktiež 2x STEREO vstupy pre CD / klávesy a pod. Zabudovaný špičkový efektor s procesorom LEXIKON. OPLATIL BY SA AJ ZA DVOJNÁSOBOK CENY !!!

cena : 349,00€

USB BLUETOTH MIXER SE8 – ME

Univerzálny a kvalitný 8-kanálový mixážny pult novej série je vhodný pre univerzálne použitie. Je vybavený 6x vstupom pre mikrofón/gitaru a 1x stereo vstupom pre klávesy alebo CD/AUX. V mixážnom pulte je vstavaný USB MP3 s BLUETOTH. Mixážny pult nešumí, nebrumí a oplatil by sa aj za dvojnásobok ceny !!!

cena : 136,00€

USB BLUETOTH MIXER SE4 – ME

Univerzálny a kvalitný 4-kanálový mixážny pult novej série je vhodný pre univerzálne použitie. Je vybavený 2x vstupom pre mikrofón/gitaru a 1x stereo vstupom pre klávesy alebo CD/AUX. V mixážnom pulte je vstavaný USB MP3 s BLUETOTH. Mixážny pult nešumí, nebrumí a oplatil by sa aj za dvojnásobok ceny !!!

cena : 84,00€

MIX PULT B300 (high-end)

Mixážny pult, ktorý by sa oplatil aj za trojnásobok ceny !!! Zaručené a presné parametre, 2 kanály pre pripojenie CD/AUX, dvojpásmové frekvenčné korekcie (basy/výšky), vstup pre mikrofón a to všetko s použitím kvalitných high-end prvkov čo robí mixážny pult plne profesionálnym. Rozmermy pritom vyzerá obyčajne, ale zvuk Váís určite prekvapí. Oplatí sa všade tam, kde potrebujete pripojiť 2 zdroje signálu a mikrofón… SLOVENSKÝ VÝROBCA !

cena : 54,00€